Check Google Page Rank


قبل از هر چیز باید از دوست خوبم inden.ir بابت کمک در جمع آوری مطالب این صفحه تشکر کنم

1-مجموعه نرم افزارهای طرح ریزی واحدهای صنعتی(ALDEP-CRAFT-MANUFACT-PLANET)

لینک اول

لینک دوم

2-کنترل موجودی در خانه 1

لینک اول

لینک دوم

3-کنترل موجودی در خانه 2

لینک اول

لینک دوم

4-کنترل موجودی طلائی قابل گزارشگیری

لینک اول

لینک دوم

5-نرم افزار دستگاه اجرائی موجودی انگلیسی

لینک اول

لینک دوم

6-نرم افزار hide ip

قطعاً شما هم مثل من به سایت هایی برخورد کردید که با توجه به شناختن آیپی شما که از ایرانید دسترسی به دانلود فایها محدود است و یا اینکه فایل رپیدشیر در هر 10 الی 15 دقیقه یکبار فرصت میدهد فایل ها رو از این سایت دانلود کنید. به غیر از راه چند بار دیسکانکت شدن و کانکت شدن برای رفع مشکل رپیدشیر..نرم افزار hide ip به طور کلی آیپی شما رو پنهان و یا میتونید تغییرش بدید به یک کشور دیگه...عکس های راهنما در خود فایل دانلود گویای مطلب هست...

اینم تقدیم به دوستان ایندن
امیدوارم رفع میشکل بشه...و از این نرم افزار لذت ببرید...راستی بگم این فایل دانلود احتیاج به رجیستری شدن نداره..و گزینه ی try رو انتخاب کنید.... نرم افزار کار میکنه!

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم

7-نرم افزار کامفار 3
با قابلیت فارسی و انگلیسی

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم

8-نرم افزار arena

نرم افزار ARENA

9-نرم افزار WIN QSB برای ویندوز XP

نرم افزار WIN QSB برای ویندوز XP

10-نرم افزار  QIT Sigma Calculator

QIT Sigma Calculator

11-نرم افزار DS برای ویندوز XP

نرم افزار DS برای ویندوزXP

12- نرم افزار  FMEA SOFTWARE

FMEA SOFTWARE

13-Six Sigma Metric Calculator

قطعاً باعث خوشحالی شما خواهد شد که با نرم افزاری محاسبه متریک(استاندارد) شش سیگما رو انجام بدید. این امکان پذیر است؟! بله این امر با یک نرم افزار 60 کیلوبایتی میسر است! کافی است تعداد نقایص و تعداد آمار کلی را به نرم افزار بدهید آن وقت محاسبه را با یک کلیک مشاهده کنید که حتی قابل پرینت گیری نیز می باشد.

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم

14-نرم افزار PERTChart

لینک اول

لینک دوم

15-نرم افزار 4.7 Work Breakdown Structure (WBS) chart

این نرم افزار با حجم کم اما کاربردی همخوانی با MSP از ماکروسافت داره – میتونه WBS های پروژه شما رو به طور کامل نشون بده و بتونید پروژه ی خودتون بهتر تحت کنترل داشته باشید.
هر چند تصور من بر این بود نسخه ای جدید بر روی MSP2007 کار کند اما کماکان روی نسخه ی 20003 کار میکند و باید بگم فرقی هم نمی کنه که میتونید فایل 2007 رو به صورت 2003 سیو کنید و از این نرم افزار که هم به صورت جداگانه روی Desktop آیکونش میاد و هم به صورت خودکار روی نرم افزار MSP2003 نصب میشه استفاده کنید.

نکته:::: بهتون بگم باید نسخه ی MSP2003 نصب باشه تا این نرم افزار کامل روی MSP2003 نصب بشه. البته اگرم نباشه فقط میتونید از این برنامه جداگانه مثل بقیه برنامه ها از فراخوانی آیکون روی Desktop استفاده کنید.
و اینکه نرم افزار زبان انگلیسی رو پشتیبانی میکنه و نه فارسی.اما باز هم از کاربرد بالای این نرم افزار نمیشه گذشت.

لینک اول

لینک دوم


16-نرم افزار کمکی فارسی برای مایکروسافت پراجکت

لینک نرم افزار برای msp 2003

لینک نرم افزار برای msp 2007


17-نرم افزار کنترل پروژه در اکسل با 2.0xlp

لینک دانلود


18-نرم افزار DecisionEdge

برای اولین بار در سایت ایندن

دوستانی شاید درباره ی این نرم افزار شنیده باشند و یا شایدم نه؟ خب 2 فایل یکی به صورت pdf و دیگری PowerPoint به معرفی این نرم افزار می پردازد اکنون بسته های این نرم افزار که شامل چند بسته نرم افزاری است و میتوان با قابلیت های آن آشنا شد و حتی میتوانید با پرکردن فرم سایت منبع لینک دانلود دموی آن را دریافت کنید(که در انتهای مطلب لینکشو قرار دادم) و این نرم افزار از نظر گرافیکی و امکانات بسیار فوق العاده است و همخوانی کامل با MSP 2007 دارد.

پکیج بدست آوردن ارزش بدست آمده
پکیج ماکروسافت MSP
پکیج پورتال سازمانی
و ...

و امکاناتی چون :

Improve Resource Management
Keep Stakeholders Informed
Schedule Delays
Cost Overruns
Resource Shortages
Performance Variances
Missed Milestones
CV/SV Matrix Chart
Cost and Schedule Variance Chart
Actual vs. Baseline Hours (demo)
Work Chart
OverAllocation Chart
Task Dashboard
Current Element Performance
Project Milestones Charts
و ...

پیشنهاد میکنم دو فایل مختلف (یکی با فرمت PDF ودیگری POWERPOINT میباشد) مربوط به معرفی این برنامه را دانلود و POWERPOINT رو حتماً دانلود کنید.

فایل PDF با حجم 470 کیلوبایت

فایل POWERPOINT با حجم 2.65 مگابایت

لینک دانلود دموی نرم افزار که شرکت مذبور برایم ارسال داشت برای اینکه تسهیل باشه و شما منتظر جواب ایمیلتون از طرف شرکت مذبور نباشید براتون به طور مستقیم لینک دانلود رو قرار دادم:

حجم: 41.45 مگابایت

لینک دانلود


این نرم افزار به طور خودکار بر روی msp 2007 نصب می شود.کافی است msp2007 را اجرا نمائید تا ببینید برنامه به طور خودکار نصب شده است.
Improve Resource Management


19-نرم افزار جلسات شما-Effective Meetings

لینک دانلود

 20- نرم افزار  Project KickStart

نرم افزاری از نرم افزارهای کنترل پروژه اینبار معرفی می شود که ورژن 4.0.9 تا سال 2009 که با کرک آن قابل دانلود میباشد و ورژن 5 این نرم افزار که سال 2009 ارائه شده و اکنون از سایت اصلی ارائه کننده شرکت این نرم افزار فروخته می شود که میتوانید آن را نیز دانلود نمائید اما بدون کرک میباشد.

قابلیت های این نرم افزار: تعیین نام پروژه – تعیین منابع – تعیین هدف - نام فعالیت ها – زمانبندی – تعیین ریسک پروژه ها و مهم ترین قابلیت اینکه میتوانید فایل این نرم افزار را در نرم افزارهای مجموعه آفیس و WBS و ... انتقال داد.

21-نرم افزار  Project KickStart v.4.0.9

لینک دانلود

22-نرم افزار Project KickStart v.5

لینک دانلود


23-نرم افزار Mindjet MindManager Pro 7

اینبار نرم افزاری را برایتان معرفی می شود که بسیار شبیه محیط آفیس می باشد و لینک برقرای با اکسل نیز دارد .این نرم افزار محصول شرکت ماکروسافت نیست اما محیطی بسیار شبیه به محصولات آفیس دارد.شاید شما در کنار نرم افزار visio که برای تهیه مستندات ، جلسات ، و ... استفاده می کنید اما این نرم افزار بدون پیچیدگی خاص بسیار ساده حتی شما را برای تهیه ی رزومه یاری میکند و نسبت به visio کارکردن با این نرم افزار بسیار راحت تر است.
این نرم افزار برای اولین بار در ایران برایتان معرفی میشود و ایندن شما را با یکی دیگر از بروزترین نرم افزارها آشنا میکند.قابلیت قرار دادن جدول ، تعیین روابط بین باکس ها ، مستندسازی ایزو ، فعالیت هایتان، پیوند فایل دیگر،درج اشکال مختلف ، وضعیت مستندات و بسیاری دیگر که تحلیلتان و برای ارائه ی گزارشاتتان نیز بسیار مناسب خواهد بود این نرم افزار ساده و کاربردی است.

این نرم افزار به صورت trail است

لینک دانلود

بعد از کلیک بر روی لینک بالا صفحه ای باز می شود که باید در ان صفحه ایمیل و نامتان را وارد نمائید بعد از وارد کردن ایمیل و نامتان و کلیک بر click به طور اتوماتیک دانلود شما آغاز می شود.


24-نرم افزار GanttChart

لینک دانلود


25-نرم افزار ERGOBASE

شکل راهنمائی کار با نرم افزار در فایل پیوست است. میتونید در انتهای متن ببینید.

این نرم افزار کمکی خوبی برای طراحی ارگونومی محصولات شما میباشد.

نحوه کار با نرم افزار:

ابتدا که از گزینه ی START فایل برنامه رو اجرا میکنید از شما میپرسه فرد مورد نظر شما مرد یا زن است که با انتخاب F – M مشخص میکنید و بعد ENTER را کلیک میکنید.

مرحله بعد همانطور که در شکل مشخص است شما باید یکی از گزینه های مورد نظر خود از A تا K را انتخاب کنید – توجه کنید فقط شما میتوانید یکی را انتخاب کنید و بعد دوباره بعد از تعیین یک پارامتر مثل D که من مشخص کردم شما میتوانید به جای آن مثلاً B را انتخاب کنید و تعیین کنید.
اینجا مثلا من می خوام ارتفاع قوزک پا رو مشخص کنم – نرم افزار از من می خواد قد فرد رو وارد کنم = 175 وارد کردم.
حال با کلیک بر روی ENTER به مرحله بعد میرم.
و بعد از من می خواد ارتفاع محلی که فرد مذبور می نشیند را انتخاب کنم : 75 وارد کردم.
حال با کلیک بر روی ENTER جواب نرم افزار 73.994 است .

حال بعد از دادن جواب گزینه ی ENTER را دیگه انتخاب نمیکنم چون نشانگر نرم افزار به طور خودکار بر روی حرف D رفته همونطور که مشخصه و من می خوام پارامتر دیگه ای رو هم انتخاب کنم– و میتونم با انتخاب پارامتر E ، مفصل ران را مشخص می کنم و بقیه ی پارامترها هم به همین صورت.

لینک اول

لینک دوم
www.pazel.ir/in.php?ID=58