وبلاگ آپدیت شد

 

 

 دوستان عزیز

در تاریخ   ۵ تیر ماه سال ١٣٨٩ مرکز اطلاع رسانی دانشنامه ی e-ict راه اندازی گردید .

هدف از راه اندازی این بخش مرکزی ، ایجاد فضایی پیشرفته تر به منظور پیگیری سخنان شما همراهان گرامی است . در مرکز اطلاع رسانی شما میتوانید کتابها ، مقالات ، جزوات و آموزش های خاصی که مد نظر دارید را در قسمت سفارشات مطرح نمایید تا در کمتر از 72 ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید .

همچنین میتوانید با کلیه ی فعالیتهای دانشنامه ی e-ict از ابتدا تاکنون آشنا شوید . لازم به ذکر است که اخبار مربوط به فعالیتهای تیم مدیریتی از این تاریخ به طور کامل در مرکز اطلاع رسانی قرار خواهند گرفت .

 

در تاریخ   ٢٢  خرداد ماه سال ١٣٨٩ با افزوده شدن 45 عنوان به عناوین بخش مقالات مهندسی فناوری اطلاعات تعداد لینکهای این بخش به عدد 45 رسید .و تعداد کل عناوین وبلاگ به عدد 3۶01 افزایش یافت.

برای دسترسی به بخش های آموزشی به دست نوشته های مدیران وبلاگ

در آدرس www.e-ict.blogfa.com مراجعه کنید

 

 

 

در تاریخ   ۵  خرداد ماه سال ١٣٨٩ دسته بندی لینکهای بخش مقالات و کتابهای مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر اصلاح گردید.

برای دسترسی به بخش های آموزشی به دست نوشته های مدیران وبلاگ

در آدرس www.e-ict.blogfa.com مراجعه کنید

در تاریخ ٧اردیبهشت ماه سال ١٣٨٩ دومین قسمت از آموزش تفکر سیستماتیک به قلم مهندس آروین عطایی (از مجموعه برنامه های آموزشی آنلاین ) در بخش دست نوشته های مدیران وبلاگ قرار گرفت .

 دوستان عزیز

در تاریخ ٢٠ فروردین ١٣٨٩ تعداد کتابهای بخش کتابهای فناوری اطلاعات که در 1 اسفند ماه وارد مرحله ی اصلاح لینکها شده بود با افزوده شدن ۶٨ عنوان فارسی به عدد ۴١۶ کتاب افزایش یافت .

بدین ترتیب تعداد کل عناوین وبلاگ به عدد  ٣۵۵۶ مورد افزایش یافت . 

در تاریخ 1 فروردین ١٣٨٩ تعداد کتابهای بخش کتابهای فناوری اطلاعات که در 1 اسفند ماه وارد مرحله ی اصلاح لینکها شده بودبه عدد ٣۴٨ کتاب افزایش یافت . و تعدادی از لینکها که به دلیل اختصاصی نبودن از حالت در دسترس خارج شده بودند از عناوین وبلاگ خارج شدند.

بدین ترتیب تعداد کل عناوین وبلاگ به عدد  ٣۴٨٨ مورد افزایش یافت

 

در تاریخ ١٧ بهمن ماه ١٣٨٨ با اضافه شدن بخش آشنایی تخصصی با مهندسی عمران به صورت آنلاین که شامل ١۵٧ عنوان آموزشی میباشد تعداد کل عناوین وبلاگ به عدد  ٣٧٠٢ رسید.

با امید به حضرت حق تا تاریخ ٧ اسفند ١٣٨٨ لینک کلیه ی مقالات مهندسی فناوری اطلاعات به صورت کاملا اصلاح شده در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .

 

 

 

 

در تاریخ ٢٠ آذر ماه ، ۴٢٣ عنوان کتاب در بخش کتابهای آی تی ، ۴۶٩ مقاله و کتاب در رابطه با آموزش زبانهای برنامه نویسی ، ١٧٠ مقاله و کتاب در زمینه پایگاه داده ،۶١ عنوان مقاله و کتاب در زمینه اینترنت و ۴۵ عنوان کتاب و مقالهعلوم پایه مورد نیاز رشته های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات ، ١٢۴ عنوان کتاب و مقاله در رابطه با آموزش نرم افزارهای  تخصصی رشته فناوری اطلاعات و کامپیوتر، ۵۶ کتاب و مقاله در رابطه با مدیریت قطعات سخت افزاری و ٣۴۴ عنوان مقاله و کتاب در زمینهشبکه به بخش مقالات مهندسی فناوری اطلاعات ( و مهندسی کامپیوتر ) افزوده گردید .

به امید خداوند متعال ، عمده فعالیت وبلاگ تا پایان سال روی آپدیت هفتگی عناوین مهندسی صنایع و ارائه دسته بندی مناسب برای مطالب بخش فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر تا پایان سال میباشد . 

به این ترتیب مجموع عناوین بخش مهندسی فناوری اطلاعات به عدد ١۶٩٢ افزایش یافت.

به این ترتیب مجموع کل عناوین وبلاگ به عدد ٣۴۴۵ افزایش یافت

برنامه ریزی منابع سازمان را میتوانید در بخش مقالات سایر تخصصها مشاهده کنید.

 

 

در تاریخ ١ آذر ماه آموزش دروس کنکوری طرحریزی واحدهای صنعتی و کنترل موجودی به روز شدند . هم اکنون به طور مجموع 10 عنوان در این قسمتها وجود دارند .

همچنین کلیه لینکهای بخش مقالات برنامه ریزی منابع انسانی که رمز عبور اشتباه داشتند اصلاح شدند . از جناب آقای الله یاری به دلیل تذکر این مورد تشکر میکنیم .

به این ترتیب مجموع کل عناوین وبلاگ به عدد 1736 افزایش یافت

برنامه ریزی منابع سازمان را میتوانید در بخش مقالات سایر تخصصها مشاهده کنید.

برای دسترسی به بخش های آموزشی به دست نوشته های مدیران وبلاگ در آدرس www.e-ict.blogfa.com مراجعه کنید

همچنین کلیه لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir و یا  WWW.E-ICT.PERSIANBLOG.IR در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

 

در تاریخ ٢٧ آبان ماه درس دوم  کنترل تولید و موجودی با عنوان شناسایی هزینه ها و نحوه محاسبه ی آنها در وبلاگ قرار داده شد .

برای دسترسی به بخش های آموزشی به دست نوشته های مدیران وبلاگ در آدرس www.e-ict.blogfa.com مراجعه کنید

همچنین کلیه لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir و یا  WWW.E-ICT.PERSIANBLOG.IR در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

 

در تاریخ ٢٣ آبان ماه بخش آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه ، بخش آموزش کنترل تولید و موجودی و بخش مقالات مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر راه اندازی شد .

برای دسترسی به بخش های آموزشی به دست نوشته های مدیران وبلاگ در آدرس www.e-ict.blogfa.com مراجعه کنید

در تاریخ 21 آبان ماه سال 1388 بخش آشنایی با صنایع عمرانی و ساختمانی با 114 عنوان فارسی راه اندازی شد و به این ترتیب تعداد کل عناوین بخش آشنایی با صنایع مختلف به عدد 245 و تعداد کل عناوین وبلاگ به عدد 1726 مورد افزایش یافت

 

هم اکنون کلیه این لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir و یا  WWW.E-ICT.PERSIANBLOG.IR در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

دوستان عزیز

خوشحالیم که در اولین سالگرد تاسیس وبلاگ به اطلاع برسانیم ، با تلاش روزانه مدیران وبلاگ ، در تاریخ ١۴ آبان ١٣٨٨کلیه لینکهای بخش های نرم افزارها ، مقالات و آشنایی با صنایع مختلف به طور کامل به روز رسانی شدند.

همچنین به مطالب بخش آشنایی با صنایع مختلف ٨٣ عنوان جدید افزوده شد و ٢٠٠لینک خراب و یا تکراری از بخش مقالات حذف گردیدند . بدین ترتیب تعداد کل عناوین موجود در وبلاگ به  ١۶١٢ مورد رسید.

 

دوستان عزیز متاسفانه روز پنجشنبه 24 مهر ماه 1388 به دلیل وجود مشکلات کوچکی نتوانستیم لیست آپدیتها و اصلاحیات جدید وبلاگ را به اطلاع شما دوستان عزیز برسانیم . از این بابت از تمام شما دوستان عزیز پوزش میطلبیم.همچنین به اطلاع میرسانیم که :

در تاریخ ٢٧ مهر ماه 1388 کلیه لینکهای بخش مقالات مدیریت ریسک ، ماشینهای کنترل عددی ، مدیریت سیستمهای اطلاعاتی ( MIS ) ، طرحریزی واحدهای صنعتی و تجزیه و تحلیل سیستمها  اصلاح شد.

هم اکنون کلیه این لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir و یا  WWW.E-ICT.PERSIANBLOG.IR در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

در تاریخ ١٧ مهر ماه 1388 کلیه لینکهای بخش مقالات نگهداری و تعمیرات اصلاح شد. علاوه بر این به آموزش های این بخش ١۵ مورد جدید نیز اضافه گردید

هم اکنون کلیه این لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

 

در تاریخ ١٠ مهر ماه 1388 کلیه لینکهای بخش آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع اصلاح شد. علاوه بر این به آموزش های این بخش ٢٢ مورد جدید نیز اضافه گردید

هم اکنون کلیه این لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

 

در تاریخ ٣ مهر ماه 1388 کلیه لینکهای بخش ارزیابی کار و زمان و کنترل کیفیت آماری و مدیریت منابع انسانی اصلاح شد.

هم اکنون کلیه این لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 

 در تاریخ ٢٩ شهریور 1388 کلیه لینکهای بخش مقالات برنامه ریزی و کنترل پروژه اصلاح شد.

هم اکنون کلیه این لینکها به کمک رمز عبور www.e-ict.persianblog.ir در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند .

 در تاریخ 9 شهریور 1388 بخش مقالات آنلاین به بخش مقالات انتقال یافت و بخش های دانلود نرم افزارها و آموزش نرم افزارها ادغام گردیده و بخش نرم افزارها حاصل شد

در تاریخ ۶ شهریور ماه تعداد جزوات پروژه ها و کارگاه های آموزشی رشته ی صنایع با اضافه شدن ۵۵ عنوان جدید به ١۴۴ عنوان افزایش یافت

عده ای از اعضای عزیز با ارسال ایمیل از دیر آپدیت شدن وبلاگ ابراز نارضایتی نموده بودند .

ضمن عرض پوزش از این عزیزان به اطلاع میرساند:

علت تاخیر به وجود آمده ، طراحی قالب جدید میباشد

آپدیت بعدی وبلاگ در تاریخ ۶ شهریور ماه خواهد بود

 

در تاریخ ١۶ مرداد ١٣٨٨ بخش خبرنامه وبلاگ برای آگاهی بازدیدکنندگان از اخبار هفتگی وبلاگ آغاز به کار کرد

در تاریخ ٩ مرداد ١٣٨٨ با اضافه شدن بخشهای بهره وری شامل ٢ عنوان و آمار و احتمالات کاربردی شامل ١٨ عنوان و اقتصاد مهندسی شامل ١ عنوان ، قید و بندها ، عملیات حرارتی ، استاتیک مقاومت مصالح علم مواد ، طراحی قالب ، ریخته گری ، اتوماسیون ، اصول مدیریت سازمانی و سیستمهای کنترلی هرکدام شامل ١ عنوان ،ایمنی و بهداشت صنعتی شامل ١۶ عنوان به مقالات مهندسی صنایع و همچنین با اضافه شدن ٨ عنوان جدید به مقالات برنامه ریزی و کنترل پروژه ،٧ عنوان به مقالات آرگونومی ، ٩ عنوان به مقالات کنترل کیفیت آماری ، ١۶ عنوان به مقالات نگهداری و تعمیرات ، ١٩ عنوان به مقالات تحلیل سیستمها ، ١١ عنوان به مقالات مدیریت ریسک ، ۴ عنوان به مقالات مدیریت سیستمهای اطلاعاتی ، ۵۵ عنوان به مقالات برنامه ریزی حمل و نقل و کنترل ترافیک شهری ، ٣ عنوان به مقالات روشهای تولید ، ٢ عنوان به مقالات کنترل موجودی ، ١۴ عنوان به مقالات برنامه ریزی تولید ، ۶١ عنوان به مقالات تحقیق در عملیات و منطق فازی ، ٢١ عنوان به مقالات زبان تخصصی ، ٣ عنوان به مقالات اصول شبیه سازی و ٣٧ عنوان به سایر تخصصهای مهندسی صنایع تعداد عناوین بخش مقالات به ٧٢٩ عنوان افزایش یافت

همچنین در این تاریخ بخشهای مقالات نقشه کشی صنعتی و مقالات مونتاژ مکانیکی افتتاح شدند

 

در تاریخ ٨ مرداد ماه 1388 با افتتاح مرکز دانلود نرم افزارهای رایگان مهندسی با 25 عنوان نرم افزار در قالب لینکهای متعدد برای دانلود تعداد عناوین موجود در وبلاگ به عدد 1329 افزایش یافت

 

در تاریخ 30 تیرماه 1388 با افزوده شدن 3 عدد کتاب به کتابهای مهندسی صنایع و 122 مقاله به بخش مقالات تخصصهای صنایع از جمله مدیریت دانش کایزن مدیریت اطلاعات و شش سیگما و .... تعداد عناوین موجود در کتابخانه به عدد  1314 عنوان رسید

در تاریخ ٢٩ تیر ماه با افزوده شدن  بخش مقالات آنلاین تعداد عناوین وبلاگ به عدد  ١١٨٩ عنوان ارتقا پیدا کرد

در تاریخ ٢٧ تیر ماه با افزوده شدن ٣ عنوان جدید به بخش مقالات برنامه ریزی و کنترل پروژه تعداد لینکهای بخش مقالات به عدد  ٣۶٨ عنوان ارتقا پیدا کرد

در تاریخ 27 تیر ماه 1388 با افزوده شدن 14 کتاب به بخش کنترل کیفیت و 21 کتاب به طرحریزی واحدهای صنعتی و 12 عنوان به جیگ و فیکسچر و 3 عنوان به مدیریت سیستمهای اطلاعاتی و 28 عنوان به روشهای تولید و 2 عنوان به کنترل موجودی و 18 عنوان به تحقیق در عملیات و 3 عنوان به مقاومت مصالح و 2 عنوان به تئوری احتمالات و 21 عنوان به برنامه ریزی و کنترل پروژه و 16  عنوان به کتابهای صنایع - راهبردی  تعداد کتابهای بخش صنایع به عدد 229 و تعداد کل کتابهای موجود به عدد 641 عنوان رسید

 


در تاریخ 21 تیرماه 1388 بخش فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر با نام مشترک فناوری اطلاعات به صفحات وبلاگ افزوده و مطالب مورد نظر در آنها قرار گرفت

در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ با اضافه شدن یک نرم افزار به بخش نرم افزارها و آموزش آنها و قرار گرفتن ۱۱ عنوان مقاله ی آنلاین در بخش مقالات آنلاین تعداد عناوین بخش مهندسی صنایع به عدد ۵۳۸ عنوان افزایش یافت

در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ با اضافه شدن ۸ عنوان فارسی و ۴ عنوان انگلیسی جدید به بخش جزواتکنترل پروژه تعداد عناوین این بخش به عدد ۱۴ و تعداد عناوین بخش مهندسی صنایع به ۵۲۷ افزایش یافت و تعداد کل عناوین وبلاگ به عدد ۱۰۱۲ رسید

همچنین در این تاریخ بخش مقالات آنلاین نیز راه اندازی شد

درتاریخ ۴ فروردین تعداد لینکهای بخش مهندسی صنایع با اضافه شدن ۷ کارگاه و ۱ کتاب و ۱ جزوه به عدد ۵۱۵ عنوان رسید

درتاریخ ۴ فروردین تعداد لینکهای بخش مهندسی کامپیوتر با افزوده شدن ۵۹ لینک به بخش کتابهایتخصصی مهندسی کامپیوتر به عدد ۴۸۵ رسید  

در تاریخ ۲۸ اسفند ماه با تصمیم مدیریت سایت بخش مهندسی فناوری اطلاعات با بخش مهندسی کامپیوتر ادغام شد. این اقدام به دلیل کمبود منابع دروس رشته های مذکور صورت گرفت. 

در تاریخ ۲۴ اسفندماه ١٣٨٧ با افزوده شدن ۱۵ عنوان جدید به کتابهای انگلیسی بخش فناوری اطلاعات و ۲۸عنوان به مقالات درس برنامه ریزی و کنترل پروژه تعداد عناوین موجود در بخش مهندسی فناوری اطلاعات به عدد ۲۲۲ رس

/ 15 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امین

با سلام بنده مقاله ای در مورد شیوه های تولید اعم از تولید به روش پیوسته و ناپیوسته می خواستم. از شما ممنون مسشم که هر چه زودتر به من کمک کنید چون از نظر وقت شدیدا در تنگنا هستم. با همین نام در وبلاگ شما اسم نویسی کردم ولی نتونسم وارد بشم. آدرس وبلاگم رو می زارم امید وارم بهم کمک کنید. فقط خواهش میکنم این کمک رو در اولویت بزارید. ایشالا جبران می کنم. با تشکر فراوان یاعلی[گل]

امین

دوباره اومدم بگم که خواهش می کنم بهم کمک کنید. رشتم حسابداریه ولی استاد مدیریت تولیدمون این موضوع رو مطرح کرده. کتاب دکتر جعفری رو هم معرفی کرده. تا یه هفته دیگه باید خودمو برا کنفرانس آماده کنم. الان دهم مرداده خواهشا سریعتر به این موجود بی نوا کمک کنید[شرمنده][گل] نوکرتونم هستم

امین

با سلام مجدد همین الان دارم جزورو دانلود می کنم. اگه مشکلی پیش بیاد بهتون میگم. با تشکر فراوان از شما

امین

با سلام آقا با عرض خسته نباشید و شرمندگی بابت مزاحمت های همیشگی اولا ممنونم از بابت لینکی که معرفی کردید و بنده به حد کافی ازش استفاده کردم. ولی اون قسمتی که من باید راجع بهش کنفرانس بدم خیلی کم توضیح داده،الان از شبکه کتاب ایران دنبال کتابهای مهندسی تولید بودم که فقط فهرست مطالب رو گذاشتن رو سایت. http://www.irannetbook.com/showbook.aspx?t=1&id=4328 مثل این کتاب میخواستم اگه زحمتی نیست یه لینک دیگه که بیشتر در مورد سیستم پیوسته و ناپیوسته تولید توضیح بده برام معرفی کنید و یا اگه میشه مرجعی که بشه این کتابهای اصلی و مادر رو دانلود کرد. استاد خودمون مدیریت تولید نوشته دکتر جعفری رو معرفی کرده که اونم چیزی توش نیست. چشم انتظارم اندازه یه دنیا ممنون میشم ازتون اگه کمکم کنید. راستش اعتراف می کنم که رشته خیلی سختی دارین[تایید] یا علی[گل]

مدیریت صنعتی شمال

سلام دوست گرامی وبلاگ مدیریت صنعتی شمال در نظر دارد برای همکاری بهتر با شما آدرس وبلاگ ما را در لینک خود قرار داده با تشکر مدیریت وبلاگ مدیریت صنعتی شمال

مهدی بقالها

سلام وبلاگ خوبی دارید اگه خواستی یه سری هم به من بزن آخه منم تو کار مهندسی ام http://www.mehdibaghalha.persianblog.ir

صادق روزبهی

با سلام و ممنون از مراجعه به وبلاگ بنده. شما هم وبلاگ خوبي داريد. لينک شما را در وبلاگ خود قرار دادم

هاشم حبیبی

با سلام خسته نباشد . در بخش اموزش کنترل موجودی پس ورد عنوان شده کار نمی کنه لطفا بررسی فرمائید . با تشکر

زهرا مهدوی

سلام خیلی خوبه امیدوارم بچه ها همه با شما همکاری کنن